VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ

• Paskelbta: 2023-03-18

Nepamirškite kiekvieną dieną padaryti ką nors gero gimnazijos ar mikrorajono bendruomenėje. Dalyvaukite Gerojo lašelio akcijoje (rinkite pinigus vėžiu sergantiems vaikams).

Kiekvienos dienos pabaigoje kiekviena klasė ant A4 formato lašo surašo visus tą dieną atliktus gerus darbus ir pakabina ant savo klasės durų.

Kiekviena klasė ant savo kabineto durų sukuria SAVO KLASĖS DRAUGYSTĖS EMBLEMĄ (kuo išradingiau!!!!!)..

1-o aukšto fojė atidaroma Draugystės fotosiena (galite patys fotografuotis arba jus nufotografuos MK fotografai).

1-o aukšto fojė veikia „Draugystės“ arbatinė, kurioje surinkti pinigai bus skirti vėžiu sergantiems vaikams.

Šokių konkursas (Just dance šokį išsitraukia 5-8, I-II klasių seniūnai 03-15 110 kab. po 3 pamokų) vyksta 2-o aukšto fojė.

Kiekvienos dienos pradžioje bus pateikiama informacija apie kitos dienos spalvą, veiklas.

Klasių auklėtojai ir mokytojai tą savaitę kalba su mokiniais apie gerumą, kuris gali asocijuotis su pagalba, tolerancija, draugyste, taika, laisve...

Puslapyje www.bepatyciu.lt galite rasti medžiagos užsiėmimams, pamokoms. Tėvai tame pačiame puslapyje taip pat gali rasti informacijos.

Mokinių komitetas