,,Palestra‘‘ bėgimo varžybos

• Paskelbta: 2023-03-10

Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 kl. mokinių ,,Palestra‘‘ bėgimo varžybos

Kaip ir kiekvienais metais, mūsų Kovo 11- osios gimnazija, paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Gimnazijoje 03.08-10 dienomis buvo suorganizuota šventė 5-6 klasių moksleiviams, bėgimas-,,Palestra‘‘. Šventės tikslas: paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną; populiarinti ,,Palestros‘‘ bėgimą tarp kauno m. bendrojo lavinimo mokyklų mokinių; skatinti mokinius sistemingai mankštintis ir sportuoti; formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, ugdyti pilietiškumą per sportą. ,,Palestros‘‘ bėgime dalyvavo 56 mokiniai. Moksleiviai laimėję žaidimą ,,Palestra‘‘ buvo apdovanoti Kovo 11- osios gimnazijos Direktoriaus padėkomis. Kiti taip pat nebuvo nuskriausti; padarytos šventėje bendros nuotraukos. Šventę organizavo fizinio ugdymo mokytojai: R. Stagniūnaitė. N.O. Šukienė, J. Zagurskas.