Pavasarį pradėjo Kaziuko mugė

• Paskelbta: 2023-03-03

Kovas –pirmasis pavasario mėnuo, o jo pradžioje visoje Lietuvoje vyksta tradicinė Kaziuko mugė. Mūsų gimnazijoje taip pat. Kovo 3 dieną mokyklos sporto salėje buvo gausu šios linksmos, gražios šventės dalyvių, svečių. Kaziuko mugei įvairių skanėstų, tradicinių liaudies dirbinių, papuošalų prigamino moksleiviai ir jų mamytės bei tėveliai Salėje, kurioje vyko renginys, skambėjo liaudies muzika, visus džiugino J. Gruodžio konservatorijos moksleiviai- kanklininkės ir akordeonistai, tarp jų ir buvęs mūsų gimnazijos mokinys Jokūbas Kolesnikovas, polkutės ritmu sukosi šokėjų rateliai.

Į svečius atvyko ir vaikų darželių ,,Vaidilutė“ bei ,,Malūnėlis“ vaikučiai su auklėtojomis. Jie smalsiai dairėsi į dalyvius, šypsojosi, klausėsi jaunųjų atlikėjų mizikos.

Visi gyvai dalijosi įspūdžiais, vaišinosi patys ir vaišino vienas kitą keptais, gamintais skanumynais. Šventė greitai prabėgo, lauksime kitų pavasario švenčių.

Gimnazijos laikraščio ,,Dvylika laiptelių“ redakcija