Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje

• Paskelbta: 2023-02-09

,,Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje”

Poezija- meninių vaizdų, emocijų, jausmų raiška. Eilėraštį reikia prisijaukinti, pajusti ir širdimi, ir mintimi. Mūsų gimnazijoje yra daug poezijos mylėtojų.Vasario 6 dieną jie susirinko į meninio skaitymo konkursą ,,Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje“. Renginys skirtas Tarptautinei gimtosios kalbos dienai, tai viena iš projektinės veiklos ,,Seniausios pasaulio kalbos“ dalių.

Jaukioje informacinio centro erdvėje skambėjo lietuvių autorių eilėraščiai. Skaitovai deklamavo B.Brazdžionio, L.Degėsio, J.Erlicko, D.Čepauskaitės, Maironio, V.Mačernio eiles, klausėsi vieni kitų, drąsino tuos, kurie labai jaudinosi. Kamerinė aplinka, meninio teksto įgarsinimas, padrąsinatis mokytojos, draugų žvilgsnis sukūrė mažos šventės nuotaiką.

Konkurso komisija išrinko geriausius skaitovus. Trečioji vieta skirta dviems skaitovams : 8a kl. mokiniui Giedriui Žaldariui (mokytoja Jolanta Lastauskienė) ir 5b klasės mokiniui Emiliui Andriuškevičiui (mokytoja Rūta Satkauskienė), antroji vieta 7b kl. mokinei Evelinai Banevičiūtei (mokytoja Rita Sarapinienė), pirmoji 8b klasės mokinei Gabijai Puodžiukaitytei

(mokytoja Laimutė Gaidžiūnaitė). Pirmosios vietos laimėtoja dalyvaus meninio skaitymo konkurse mieste. Linkime jai sėkmės.

Gimnazijos laikraščio ,,Dvylika laiptelių“ redakcija