KETVIRTADIENIS–DRAUGŲ DIENA

• Paskelbta: 2023-03-23
  1. Po 4 pamokų antro aukšto fojė veikia „Draugystės“ arbatinė. Kviečiame nebūti abejingais kitų nelaimei ir paaukoti bent 1 eurą vėžiu sergantiems vaikams.
  2. Kiekviena klasė išsikerpa A4 formato raudoną lašą ir surašo visus tą dieną atliktus gerus darbus. Lašą priklijuoja ant savo klasės durų.

**********

.

Artimas draugas – tai tas, kurio žodis ir šypsena jus įkvepia elgtis drąsiau ir su pasitikėjimu bei džiaugsmu atrasti gyvenime daugiau spalvų.

Draugams būdingas gebėjimas pastebėti ir suprasti, ko kitam reikia, kas jį pradžiugintų.

Artimas draugas kartkartėmis mąsto apie jus ir padaro dėl jūsų tai, ko kitas žmogus nė nesugalvotų.

Artimas draugas dėmesingai klausosi. Jis nesupeikia, jei jūsų požiūriai skiriasi, ir nesupyksta, kai savo išsakytomis mintimis netyčia užgaunate jo jautrią stygą.

Kas tavo draugas, pažinsi, kai paprašysi padėti persikraustyti, išklijuoti tapetus, pavėžėti į oro uostą arba iš pašto skyriaus paimti ir nuvežti jūsų mamai siuntinį, jei jus netikėtai užgriuvo svarbūs darbo reikalai.

Mokinių komitetas