ANTRADIENIS – DŽIAUGSMO IR DOSNUMO DIENA

• Paskelbta: 2023-03-22

2. Po 2 ir 4 pamokų antro aukšto fojė Žemės dienai skirti filmai.

3. Po 3 pamokų antro aukšto fojė 8-okų bei 7-okų šokių konkursas. Vertinimo kriterijai: mokinių skaičius, spalvinis atitikimas tai dienai, nuotaika.

4. Po 4 pamokų antro aukšto fojė veikia „Draugystės“ arbatinė (joje surinkti pinigai bus paaukoti vėžiu sergantiems vaikams).

5. Pinamos draugystės apyrankės, kurias galima padovanoti kitai klasei, darželinukams, jaunesniems, vyresniems….

6. Kiekviena klasė išsikerpa A4 formato žalią lašą ir surašo visus tą dieną atliktus gerus darbus. Lašą priklijuoja ant savo klasės durų.

**********

Pirmiausia išmok džiaugtis. (Seneka)

Džiaugtis gali tik tas, kuris teikia džiaugsmą kitiems. (D. Baironas)

Juokas ir šypsena – tai vartai ir varteliai, pro kuriuos pas žmogų gali įsmukti daug gėrio.

(K.Morgenštemas)

Juokiamės ne todėl, kad esame laimingi. Esame laimingi todėl, kad juokiamės. (V.Džeimsas)