Verslo klubas

• Paskelbta: 2023-10-10

Kovo 11-osios gimnazija turi gilias verslumo ugdymo tradicijas. Nuo 2007 metų mokykloje sėkmingai veikia „Verslo klubas“, vienijantis įvairaus amžiaus mokinius, besidominčius verslu. Kuriame mokinių jaunąsias bendroves, sėkmingai dalyvaujame įvairiuose Kauno miesto, regioniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose.

Naudodami kompiuterinio modeliavimo programą (VEMP), mokiniai susipažįsta su verslo įmonės veikla, priiminėja sprendimus, nagrinėja įmonės ataskaitas. Sėkmingai dalyvaujame respublikiniame Titan turnyre.

Ne veltui Kovo 11-osios gimnazija pelnė versliausios 2020 metų Lietuvos mokyklos nominaciją.

Taigi, nesvarbu, kurioje esi klasėje, - pirmokas ar abiturientas - jei domiesi verslu, turi idėjų, nori išbandyti save įvairiose verslumo veiklose, - ateik arba parašyk:

Renata Varnienė – 115kab, renata.varniene@kovo11gimnazija.lt

Dalia Varnaitė Zagurskė – 117kab, dalia.varnaite@kovo11gimnazija.lt