Pirmoko reikmenys

• PARKERIAI – 2 vnt. geriausi kapsuliniai. Jei vaikas kairiarankis, parkeris turi būti skirtas tik kairiarankiams
  • KAPSULIŲ RINKINYS – mėlynos spalvos
  • PIEŠTUKAI – piešimui reikia keleto minkštų ( žymimi B) nespalvotų pieštukų
  • SPALVOTI PIEŠTUKAI
  • DROŽTUKAS
  • TRINTUKAI – minkšti
  • LINIUOTĖ-20 cm ilgio
  • FLOMASTERIAI
  • KLIJAI – kiekvieną dieną nešiotis – sausi, darbelių pamokoms „PVA“ arba „Lipalas“
  • PENALAS – aukščiau išvardintiems reikmenims susidėti
  • PIEŠIMO SĄSIUVINIAI – keleto piešimo sąsiuvinių arba atskirų A4 formato lapų.
  • AKVARELĖ, GUAŠAS – geriausi rusiški, guašo pakanka 6 spalvų.
  • TEPTUKAI – keli natūralaus pluošto
  • INDELIS VANDENIUI – piešimo pamokai
  • PALETĖ – dažų maišymui (pageidautina)
  • PLASTILINAS – geriausias rusiškas
  • LENTELĖ PLASTILINUI
  • SPALVOTAS POPIERIUS – keleto rinkinių vienpusio ir spalvoto iš abiejų pusių.
  • KARTONAS – spalvotas
  • ŽIRKLUTĖS – gerai kerpančios popierių, įdėtos į įdėklą
  • SĄSIUVINIAI – 5 vnt. dideliais langeliais ir 5 vnt. plačiomis linijomis, skirti 1 klasei.
  • APLANKALAI SĄSIUVINIAMS
  • APLANKAS SĄSIUVINIAMS SUSIDĖTI – A4 formato, nes pratybų sąsiuviniai A4 formato
  • SPORTINĖ APRANGA – sportbačiai, marškinėliai trumpomis rankovėmis, treningas
  • VADOVĖLIAI IR PRATYBŲ SĄSIUVINIAI – vadovėliais aprūpins mokykla, pratybų sąsiuvinius mokytoja perka visiems vaikams kartu, kad jie būtų vienodi.
  • VADOVĖLIŲ IR PRATYBŲ SĄSIUVINIŲ APLANKALŲ RINKINYS 1 KLASEI
  • KUPRINĖ
  • MUZIKOS SĄSIUVINIS
  • MOKYKLINĖ DŪDELĖ

Pastaba: sąsiuvinių kiekis nurodytas mokslo metų pradžiai. Neprisipirkite labai daug, juk  atsargas visada galima pasipildyti.

Pasistenkite parinkti kokybiškesnes priemones, nes labai dažnai vaiką aplanko nesėkmė pamokoje ne dėl žinių stokos, bet dėl nekokybiškų priemonių.

Ir nepamirškite mokslo metų eigoje jas vis atnaujinti. Jei kyla neaiškumų, visada galite kreiptis į mokytojas.

Atnaujinta: 2024-03-20
Olweus