Kūrybos popietė "Ypatingas menas"

• Paskelbta: 2024-06-07

Graži tradicija tęsiasi! Kūrybos popietei „Ypatingas menas“,  šiemet - 10 metų!!! Muzika, daina, šokis,  piešinys, žodis, noras pabūti drauge mus -  vaikus, tėvelius, mokytojus  vėl sujungė   į didelį bendrystės jausmą.

Šventėje dalyvavo SŠK “Junda” mažieji šokėjai (vad. Vilma Skublickaitė ir Rasa Simanavičienė), Kovo 11-osios gimnazijos  specialiųjų ugdymosi poreikių moksleivių orkestras „Skambančios spalvos“ (vad. Ilona Papečkytė). Choreografines disko šokių kompozicijas „Šoka Šrekas“ ir  “Ančiukų šokis”, lietuvių liaudies šokius „Sėjau rūtą“ ir „Gransveras”   atliko Kovo 11-osios gimnazijos specialiųjų klasių moksleiviai (choreografijos mokytoja Vilma Skublickaitė). Specialiųjų ugdymo poreikių mokinių piešinių ir keramikos darbelių parodą surengė dailės mokytojos Audronė Unikauskienė ir Eglė Bieliūnienė.  Bendrą piešinį „Laivu į muzikos ir  šokio  šalį“ gimnazijos kiemelyje piešė vaikai ir tėveliai, piešinį paruošė dailininkė Aida Straigytė.

Kūrybos popietei „Ypatingas menas“ - momentas, primenantis apie svarbiausius gyvenimo dalykus – meilę, bendradarbiavimą, vienybę.

Organizatoriai  SŠk “Junda” vadovės, choreografijos mokytojos  Vilma Skublickaitė ir Rasa Simanavičienė

Dalinamės šventės akimirkomis