Gabių mokinių šventė

• Paskelbta: 2024-06-07

Jau 20-tą kartą gimnazijos himnas skamba patiems gabiausiems mokiniams. Šiais metais minčių gaudyklėmis mėginome sugaudyti visas svajones. Mums padėjo ir pradinių klasių šokėjai su vadove Vilma Skublickaite, ir Dainos ir šokio teatro studija „KOVIUKAI“ su vadove Lina Navikauskiene, ir Mokinių komitetas... Ir tame spalvingame svajonių sūkuryje buvo apdovanoti mokiniai už puikų, labai gerą ir gerą mokymąsi bei gimnazijos vardo garsinimą. Gimnazijos direktorius Stanislovas Milašius įteikė gabiesiems padėkas ir tradiciškai Sėkmės guziką palinkėdamas siekti savo tikslų. Kiekvieną mokinį pasveikino ir auklėtojos bei tėveliai.

Atsisveikinome su palinkėjimu auginti svajonėms sparnus ir kitais metais susitikti vėl.