Kaziuko mugė mūsų gimnazijoje!

• Paskelbta: 2024-03-14

Kovo 7 d. gimnazijoje praūžė jau tradicija tapusi ,,Kaziuko mugė”. Šio renginio tikslas - puoselėti unikalios etnokultūrinės šventės tradicijas bei ugdyti vaikų finansinį raštingumą ir antreprenerystę. Mūsų gimnazijoje tai pirmoji tokia ,,Kaziuko mugė”,  kurioje kiekvienas norintis prekiauti privalėjo susiplanuoti savo prekybą iš anksto, pateikti informaciją apie savo planuojamas parduoti prekes bei gauti prekybos leidimą. Mugės metu, kuri vyko gimnazijos sporto salėje, darbavosi daugiau nei 100 vaikų ir mokytojų. Prekybininkų stalai lūžo nuo pasirinkimo įvairovės: kulinariniai gaminiai viliojo savo kvapais, akys raibo nuo rankdarbių spalvų ir jų grožio. Netradicinės dienos metu mokiniai ne tik prekiavo ar apsipirkinėjo, bet ir šoko, dainavo, bendravo su gimnazijos mokytojais,  kitais gimnazijos mokiniais bei svečiais iš vaikų darželių  ,,Vaidilutė“ ir ,,Malūnėlis“.

Pradinio ugdymo mokytoja Dalia Varnaitė - Zagurskė