Palestros bėgimo varžybos

• Paskelbta: 2024-03-13

Kovo 11-osios gimnazijoje praūžė ,,Palestros“ bėgimo varžybos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiose varžybose dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Šių varžybų tikslas buvo formuoti mokinių sveikos gyvensenos įgūdžius, per sportą ugdyti pilietišką ir aktyvų žmogų, bei populiarinti ,,Palestra“ bėgimą, kaip puikią fizinio ugdymo priemonę. Dėl patekimo į superfinalus dalyvavo visi 5-6 klasių mokiniai, o superfinale bėgo greičiausi 5A, 5B, 6A ir 6B klasės berniukas ir mergaitė. Po atkaklių bėgimų pirmąją vietą tarp berniukų laimėjo 6B klasės mokinys Nedas Pažėra, o tarp mergaičių greičiausia ,,Palestros“ bėgime tapo 5A mokinė Austė Zavtrikovaitė. Norime padėkoti visiems vaikams už pilietiškumą ir dalyvavimą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ,,Palestros“ bėgime.