Sausio 13-osios minėjimas gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-01-13

Kovo 11-osios gimnazijos bendruomenė prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 valandą visuose gimnazijos languose degė žvakelės, koridoriuose sustoję sugiedojome Tautišką giesmę, direktorius pakvietė švęsti šią dieną, branginti. Priminė visiems dabartinę Ukrainos situaciją ir paragino palaikyti savo kaimynus visais galimais būdais. Po to klasės auklėtojai kalbėjosi su savo mokiniais, žiūrėjo prieš 32-ejus metus vykusių įvykių įrašus, aptarė dabar vykstančius įvykius Ukrainoje, diskutavo, piešė...

Tą pusvalandį gimnazijoje vyravo rimtis ir susikaupimas. Vertiname žuvusiųjų už laisvę auką ir esame dėkingi jiems ir visiems kitiems, tada stovėjusiems prie televizijos bokšto, parlamento, Lietuvos radijo ir televizijos Kauno skyriaus, Sitkūnų radijo stoties, Kauno miesto tarybos būstinės ir kitur. Šiandien esame laisvi ir nepriklausomi. Švęskime šią dieną.