LRT radijo laida "Ringas"

• Paskelbta: 2022-12-12

Kovo 11-osios gimnazijos patirtis LRT radijo laidoje Ringas https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000247837/lrt-radijo-ringas-ar-pasiteisins-itraukusis-ugdymas

Nuo 2024 metų visos Lietuvos mokyklos privalės priimti vaikus su negalia ir specialiaisiais ugdymosi poreikiais. Jau nuo rugsėjo įtraukiojo ugdymo modelis bus išbandomas 100-te klasių. Švietimo bendruomenė abejoja, ar tam pasiruošta. Ar planai integruoti negalią turinčius vaikus mokyklose pasiteisins?

Laidoje dalyvauja švietimo, mokslo ir sporto ministrės patarėjas Ignas Gaižiūnas, Seimo narys Tomas Bičiūnas, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Panevėžio specialiųjų pedagogų profesinės organizacijos pirmininkė Dalia Gudienė ir Kauno Kovo 11-osios gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Lukšienė. Argumentus vertina švietimo ekspertė, žurnalistė Jonė Kučinskaitė.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis