NACIONALINĖ APLINKOSAUGOS OLIMPIADA „ENERGIJA BE RIBŲ“

• Paskelbta: 2022-11-21

2022 m. lapkričio 17 d. įvyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, skirta 7-8 klasių mokiniams. Renginio partneriai – Kauno technologijos universitetas (KTU) ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA). Olimpiada vyko nuotoliniu būdu. Mūsų, Kauno Kovo 11-osios gimnaziją atstovavo penki 7-okai: Gorenovaitė V., Banevičiūtė E.,Garuckas. G., Jakubauskas M., Jusevičius R. ir šeši 8-okai: Berešaitė V., Bukšnytė U., Danevičiūtė G., Garliauskaitė G., Paulauskaitė I., Skaržinskas I.Sveikiname dalyvius! Komandos rezultatų vidurkis - apie 80 %. Dalyvavimas šiame renginyje mokinius ne tik paskatino susimąstyti apie žmogaus poveikį aplinkai ir apie visai planetai tenkančius iššūkius, bet ir sustiprino jų gražią, jaunatvišką meilę gamtai. Rūpinkimės aplinka ir vieni kitais!