Mokinių komiteto sveikinimas

• Paskelbta: 2022-12-25

Kalėdinis projektas „Angelų mokykla“ Mokinių komitetas parengė Adventinį kalendorių, kuriame kiekviena diena buvo vis kitokia. Čia galėjai rasti ir Saulės grįžtuvių pradžios, ir sniego senių, ir žaidimų, ir dainų, ir gerų darbų, ir Kalėdų senio dienų... Kiekvieną dieną buvo galima nuveikti kažką įdomaus ir net naudingo. Per pertraukas skambėjo Kalėdinė muzika. Vyravo šventinis šurmulys. Paskutinę savaitę aprangoje vyravo balta spalva. Kiekviena klasė galėjo įsitraukti į veiklas, fiksuoti, o paskutinę dieną prieš atostogas apibendrinti ir su savo įspūdžiais paruošti pristatymui. Tikimės, kad šventinis laukimas įsimins ilgam ir šildys šaltais žiemos vakarais. Gražių visiems švenčių linki gimnazijos Mokinių komitetas.