,,Auksinės lemputės” 2024

• Paskelbta: 2024-04-16

Juokauti labai sveika, todėl gimnazijoje balandžio mėnesį kasmet vyksta renginys ,,Auksinės lemputės”. Šiemetinio renginio tema - kelionės. Buvo pasirinkta visa eilė nominacijų, pagal kurias įvertinti mokytojai, mokiniai ir renginiai. Nominacijas skelbė ir įteikė įvairūs personažai. Pirmoji nominacija buvo ,,Metų keliauninkai”, ji įteikta Ia gimnazistų klasei. Antroji nominacija vadinosi ,,Metų veiksmo kelionė” (įsimintiniausias įvykis). Šią nominaciją paskelbė atvykęs personažas Kolumbas, ir ji atiteko mokyklos renginiui ,,Kovovizija”. Nominacija ,,Metų tropinė gėlė” įteikta IIa klasės gimnazistei Kornelijai. Buvo ieškoma ir metų saldžiausioji porelė. Grojant lyriškai muzikai nominuoti II klasės gimnazistai Vakarė ir Adomas. Nominacija ,,Metų mažasis keliautojas” atiteko 8b klasės mokinei Evelinai Balčiūnaitei. Šią nominaciją įteikė personažas Aurimas Valujavičius, atplaukęs gumine valtimi. Kita nominacija buvo ,,Metų kelionių gidas”, ji skirta geografijos mokytojai Loretai Kutkienei. Nominacija ,,Metų kelionių organizatorius” atiteko istorijos mokytojai Gražinai Stonienei. Buvo ir daugiau nominacijų, bet mano nuomone šios buvo įdomiausios.

Ir man, ir susirinkusiems salėje mokiniams šis renginys labai patiko. Reikia paminėti tai, kad visi personažai kruopščiai ruošėsi savo vaidmenims, todėl sulaukė didelio žiūrovų susidomėjimo ir sukėlė daug teigiamų emocijų.

Gimnazijos laikraščio ,,Dvylika laiptelių” žurnalistė Ieva Dovydaitytė 8b kl.