Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių eXpo

• Paskelbta: 2023-12-20

2023 metų gruodžio 8 dieną “Litexpo” parodų centre vyko vienas didžiausių Lietuvoje verslių mokinių renginių, - “Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių eXpo”, kurioje dalyvavo beveik 600 mokinių, atstovaujančių 130 mokinių mokomųjų bendrovių. Juos vertino per 150 verslo mentorių iš didžiausių Lietuvos įmonių, asociacijų, valstybės institucijų.

Kovo 11-osios gimnaziją atstovavo dvi jaunosios bendrovės, 3b ir 4a klasės mokinės Kotryna Dambrauskaitė, Liepa Butkevičiūtė ir Emilija Boicovaitė pristatė bendrovės “Heroes” veiklą. Mergaitės kuria rankų darbo žaislų istorijas, padedančias vaikams nugalėti baimę, nerimą, patyčias bei kitas socialines problemas (mokytoja Dalia Varnaitė Zagurskė). IIb klasės gimnazistės Viltorija Žiobaitė ir Evelina Kurbanbajeva demonstravo mobiliosios programėlės “Mokslų pasaka” prototipą (mokytoja Renata Varnienė).

Sveikiname jaunąją bendrovę “Heroes”, laimėjusią “Startuoliškiausios bendrovės” nominaciją. Be to, mokinės įgijo neįkainuojamos patirties, plėtojant savo verslo idėjas. Labai džiaugiamės jų darbais ir linkime joms didžiausios sėkmės, toliau žengiant verslumo ugdymosi keliu.

“Verslo klubas”