Bendradarbiavimas

• Paskelbta: 2023-12-12

Bendradarbiavimas – tai svarbus gebėjimas, atveriantis galimybes efektyviai siekti savo tikslų, mokytis iš kitų, nepasimesti sudėtingose situacijose, mokytis lyderystės ir iniciatyvos. Jis prasideda šeimoje, vėliau persikelia į darželio, mokyklos kolektyvą. 2a ir 3a klasės mokiniai mokėsi vieni iš kitų, turėjo jaunesnį ar vyresnį draugą ir suprato, kad gali turėti ne tik klasės draugus, bet ir draugus mokykloje. Bendros ir projektinės veiklos: „Išvyka į Vilnių – LR Prezidentūra, Bernardinų sodas, žaislų muziejus“; virtualiai apkeliaujant įvairius etnografinius regionus, grupėse pagamino pasirinkto etnografinio regiono sodybos maketą; dalyvavo „Modelino kūrybinėse dirbtuvėse“, kurių metu dekoravo šaukštelius; integruotų pamokų metu „Kodas – LT“ vyko į muziejus mieste, dalyvavo edukacijose. Akimirkos iš antrokų ir trečiokų draugystės.