Geriausiųjų apdovanojimai

• Paskelbė : Jūratė Šukelienė
  • Paskelbta: 2022-06-29
  • Kategorija: Didžiuojamės

Po dvejų metų pertraukos (sutrukdė pandemija) sugrįžo gabiųjų mokinių apdovanojimo šventė. Buvo smagu matyti pilnutėlę aktų salę spindinčių akių. Kaip mums reikia tos paprastos bendrystės – būti kartu, džiaugtis.
Kaip įprastai šventė prasidėjo pamokančia istorija – vienos sagos istorija, kurią suvaidino gimnazijos Mokinių komiteto nariai ir ne tik ;) Po to buvo apdovanojami puikiai, labai gerai, gerai besimokantys ir gimnaziją garsinantys mokiniai. O nuotaiką kėlė pradinių klasių choras „Koviukai“, ansamblis „Sparnai“, šiuolaikinių šokių grupė „Deizy“ bei nuolatinė švenčių solistė Rusnė Varanavičiūtė.
Taigi, jau dešimtą kartą buvo įteikti sėkmės guzikai. Tikimės, kad dar ne vienerius metus galėsime juos įteikti mūsų patiems geiausiems.
Sėkmės jums visiems.