XXV Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados sidabro medalis – mūsų gimnazijoje

• Paskelbė : Jūratė Šukelienė
  • Paskelbta: 2022-03-08
  • Kategorija: Didžiuojamės

Mūsų gimnazijos IIIb klasės mokinė Skaistė Butėnaitė (mokytoja Polina Žemaitienė) sėkmingai atlikusi XXV Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados I-ojo turo užduotis, kovo 4-5 dienomis dalyvavo  II-ajame filosofijos olimpiados ture, vykusiame Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete. Skaistė rašė  filosofinę esė „Protinga būtybė apie kiekvieną savo dėsniui priešingą poelgį teisėtai gali pasakyti, kad ji galėjo jo ir neatlikti “ (I. Kantas). Šis darbas buvo įvertintas puikiai. Skaistė laimėjo II-ąją vietą, buvo apdovanota XXV Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados sidabro medaliu bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomu. Skaistei, kaip ir kitiems olimpiados prizininkams, suteikta galimybė dalyvauti atrankoje į Tarptautinę filosofijos olimpiadą (IPO 2022), kuri vyks 2022 metų gegužės 26-29 dienomis, Lisabonoje, Portugalijoje.

Sveikiname  Skaistę Butėnaitę su puikiais laimėjimais, garsinančiais mūsų gimnaziją!

Etikos ir filosofijos mokytoja ekspertė Polina Žemaitienė