Tarptautinė mokinių mokomųjų bendrovių eXpo 2024

• Paskelbta: 2024-04-22

2024 metų kovo 27 dieną “Akropolyje” vyko vienas didžiausių Lietuvoje verslumo renginių, - “Tarptautinė mokinių mokomųjų bendrovių eXpo 2024”, kurioje dalyvavo 77 mokinių mokomosios bendrovės iš Lietuvos, Ukrainos, Švedijos, Estijos, Bulgarijos.

Kovo 11-osios gimnaziją atstovavo keturios jaunosios bendrovės. 4a klasės mokinės Kotryna Dambrauskaitė, Liepa Butkevičiūtė ir Milena Gimžūnaitė pristatė bendrovės “Heroes” veiklą. Mergaitės kuria rankų darbo žaislų istorijas, padedančias vaikams nugalėti baimę, nerimą, patyčias bei kitas socialines problemas. Expo išvakarėse mokinės išleido knygą, kurioje surinktos ir iliustruotos žaislų istorijos (mokytoja Dalia Varnaitė Zagurskė).

3b klasės mokinė Emilija Boicovaitė ir 4a klasės mokinė Rimgailė Mažeikaitė atstovavo bendrovę “Pufis”. Joms padėjo 7b klasės vaikinai Ignas Gaudėšius ir Tomas Grincevičius – JB mentoriai. Bendrovės darbuotojai rankomis mezga galvos ir kaklo apdangalus bei aksesuarus, gamina mezgimo rinkinius su instrukcijomis, kaip patiems nusimegsti norimą aksesuarą. Trečia jų veiklos sritis – mezgimo rankomis edukacijų organizavimas (mokytoja Dalia Varnaitė Zagurskė).

IIb klasės gimnazistės Viltorija Žiobaitė ir Evelina Kurbanbajeva demonstravo mobiliosios programėlės “Mokslų pasaka” prototipą (mokytoja Renata Varnienė).

IIIa klasės gimnazistės Gabrielė Kuncevičiūtė ir Augustė Franckevičiūtė pristatė JB “Healting Stons “ pagamintas apyrankes, kurios gydo ne tik kūną, bet ir išlaisvina vidinę energiją (mokytoja Renata Varnienė).

Sveikiname jaunąją bendrovę “Heroes”, laimėjusią “Geriausio moterų verslo” nominaciją, bei JB “Mokslų pasaka”, įvertintą kaip “Geriausio skaitmeninio verslo” įmonę.