Kūrybos popietė "Ypatingas menas"

• Paskelbta: 2023-06-09

Graži tradicija tęsiasi! Kūrybos popietė „Ypatingas menas“  skirta specialiųjų klasių mokiniams ir jų šeimos nariams šiemet vyko jau aštuntąjį kartą!!! Muzika, daina, šokis,  piešinys, žodis mus vėl  sujungė   į didelį bendrystės jausmą.

Šventėje dalyvavo SŠK “Junda” mažieji šokėjai (vad. Vilma Skublickaitė ir Rasa Simanavičienė),  Kovo 11-osios gimnazijos šokių kolektyvo “Deizy” šokėjos  (vadovė Vilma Skublickaitė), Kovo 11-osios gimnazijos  specialiųjų ugdymosi poreikių moksleivių orkestras „Skambančios spalvos“ (vad. Ilona Papečkytė). Choreografines kompozicijas „Guminiai meškiukai‘, „September“, lietuvių liaudies folklorinius ratelius „Oželis Mikitų“ ir „Upytėlė, lietuvių liaudies šokį „Pliauškutis“  atliko Kovo 11-osios gimnazijos specialųjų klasių moksleiviai (choreografijos mokytoja Vilma Skublickaitė). Specialiųjų ugdymo poreikių mokinių piešinių parodą surengė dailės mokytoja Audronė Unikauskienė. Bendrą piešinį „Lekiam į Vasarą!!!““ gimnazijos kiemelyje paruošė dailininkė Aida Straigytė.

Vaizdo įrašo nuoroda: https://www.facebook.com/kovo11g/videos/279713757753179

Dalinamės šventės akimirkomis