Respublikinis etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-21
  • Kategorija: Konkursai

Sėkmė respublikiniame 7-8 klasių mokinių etikos konkurse „Šalia manęs – kitas žmogus“

Lapkričio 15 – 26 dienomis  vyko respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“. Šio renginio tikslas padėti mokiniams išsiugdyti atsakingą moralinį mąstymą, egzistencinę savivoką, bendrosiomis žmogaus ir moralės vertybėmis grindžiamą, tolerantišką ir demokratišką santykį su kitais žmonėmis ir pasauliu, ugdyti gebėjimą pritaikyti teorines etikos žinias įvairiuose socialinės ir kultūrinės aplinkos kontekstuose.

Gruodžio 13 dieną sulaukėme džiuginančių mūsų gimnazijos mokinių, dalyvavusių konkurse, rezultatų.

Sveikiname respublikinio etikos konkurso III vietos laimėtoją, 7a klasės mokinę Emiliją Genevičiūtę;

IV vietos laimėtoją Saulę Gaudėšiūtę, 8b klasės mokinę;

Į geriausiųjų dešimtuką patekusią 8b klasės mokinę Samantą Valtytę.

Mokines konkursui parengė etikos mokytoja ekspertė Polina Žemaitienė