Verslo klubas

Kovo 11-osios gimnazija turi gilias verslumo ugdymo tradicijas. Nuo 2007 metų mokykloje sėkmingai veikia „Verslo klubas“, vienijantis įvairaus amžiaus mokinius, besidominčius verslu. Kuriame mokinių jaunąsias bendroves, sėkmingai dalyvaujame įvairiuose Kauno miesto, regioniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose.

Naudodami kompiuterinio modeliavimo programą (VEMP), mokiniai susipažįsta su verslo įmonės veikla, priiminėja sprendimus, nagrinėja įmonės ataskaitas. Sėkmingai dalyvaujame respublikiniame Titan turnyre.

Ne veltui Kovo 11-osios gimnazija pelnė versliausios 2020 metų Lietuvos mokyklos nominaciją.

Taigi, nesvarbu, kurioje esi klasėje, - pirmokas ar abiturientas - jei domiesi verslu, turi idėjų, nori išbandyti save įvairiose verslumo veiklose, - ateik arba parašyk:

Renata Varnienė – 115kab, renata.varniene@kovo11gimnazija.lt

Dalia Varnaitė Zagurskė – 117kab, dalia.varnaite@kovo11gimnazija.lt

2021 – 2022 mokslo metais buvo įkurtos ir savo veiklą organizavo septynios Jaunosios bendrovės. Jos dalyvavo Kauno regiono bei respublikinėse eXpo, kur laimėjo įvairias nominacijas:

„Tepu Tepu“ (III klasė):

Kalėdinė  eXpo – Pramonės gamyboj sparčiausiai pritaikomo sprendimo nominacija;

Kauno regiono eXpo – I vieta, Antrepreneriškiausios bendrovės nominacija;

Nacionalinė eXpo – III vieta, Tvaraus verslo nominacija.

„Honeycomb“ (I klasė):

Kauno regiono eXpo – III vieta;

Kalėdinė startuolių expo – Socialinio verslo nominacija.

„Išsikalbėk.lt“ (II klasė):

Kalėdinė eXpo – Socialinės atsakomybės nominacija;

Milena Urbšytė – Alumni lyderystės apdovanojimas.

Naudodami kompiuterinio modeliavimo programą (VEMP), mokiniai susipažino su verslo įmonės veikla, priiminėjo sprendimus, nagrinėjo įmonės ataskaitas. II klasės gimnazistai  sėkmingai dalyvavo respublikiniame TITAN čempionate.  Dvi komandos pateko į TITAN čempionato finalą.

Gimnazistai sėkmingai dalyvavo ISM ekonomikos olimpiadoje. Du mokiniai buvo pakviesti į olimpiados finalą Vilniuje.

Kovo 11-osios gimnazija turi gilias verslumo ugdymo tradicijas. Nuo 2007 metų mokykloje sėkmingai veikia „Verslo klubas“. Kuriamos moksleivių jaunosios bendrovės, sėkmingai  dalyvaujame įvairiuose konkursuose.

2019 – 2020 mokslo metais gimnazijoje buvo įkurtos ir savo veiklą organizavo penkios jaunosios bendrovės. Jos dalyvavo daugelyje Kauno miesto bei respublikinių expo – konkursų, kuriuose laimėjo įvairias nominacijas:

„My Toy“

• Kauno miesto Startuolių expo – specialus VDU apdovanojimas;
  • Kalėdinė startuolių expo – I vieta jaunesniųjų klasių grupėje.

„Lithuanias eSports“

• Kauno miesto „Verslo idėjų generavimas“ – startuoliškiausia verslo idėja.
  • VDU „Verslo generatorius“ - II vieta.
  • Kauno miesto startuolių expo – speciali LJA nominacija.
  • Kalėdinė startuolių expo – startuoliškiausios bendrovės nominacija.
  • Sostinės expo Litexpo 2020 - nominacija už poveikį bendruomenę.
  • AxceleratorX challenge iššūkis – V vieta.
  • Nacionalinė expo – II vieta.
  • Nacionalinė expo – didžiausias poveikis bendruomenei.

„Paauglystė be streso“

• Kauno miesto „Verslo idėjų generavimas“ – socialiai atsakingiausia verslo idėja.
  • Kalėdinė startuolių expo – socialiai atsakingo verslo nominacija.

„Eco Quality“:

Kauno miesto programa „Verslumo kompetencijų ugdymas“  – II vieta.

2020 – 2021 mokslo metais taip pat turime kuo pasidžiaugti:

Sveikiname 8a klasės komandą „No problem“ (Justina Doftartaitė, Marijus Kunickis, Indrė Kelmelytė), Kauno apskrities jaunųjų bendrovių expo laimėjusią NT Tarnybos nominaciją už išskirtinį verslo sprendimą. Šiuo metu komanda dalyvauja tarptautiniame BONUS projekte.

Džiaugiamės 6 –7 klasės mokinių jaunosios bendrovės „LEMSS“ (Saulė Gaudėšiūtė, Emilija Jurkšaitė, Marta Puronaitė, Samanta Valtytė, Liepa Jakubauskaitė) pasiekimais, - Kauno apskrities jaunųjų bendrovių expo III vieta jaunesniųjų klasių grupėje bei KPKC skirta lietuviškiausio produkto nominacja. Šiuo metu merginos taipogi įsijungė į tarptautinį BONUS projektą.

Didžiuojamės IV klasės gimnazistų bendrove „Lithuania‘s esports“ (Edvinas Gvozdas, Povilas Šiugždinis, Deimonas Kvilys), Kauno apskrities jaunųjų bendrovių expo laimėjusiais II vietą vyresniųjų klasių grupėje, NT Tarnybos nominaciją už išmanų verslo sprendimą, KPKC nominaciją už geriausią produkto pristatymą bei  Junior Achievement antrepreneriško požiūrio nominaciją.

Jaunoji bendrovė „Paauglystė be streso“ jau peržengė ne tik gimnazijos, bet ir Kauno ribas: filialai kuriasi kituose Kauno miesto bei Lietuvos mokyklose.

Naudodami kompiuterinio modeliavimo programą (VEMP), mokiniai susipažįsta su verslo įmonės veikla, priiminėja sprendimus, nagrinėja įmonės ataskaitas. Dvi III klasės gimnazistų komandos sėkmingai dalyvauja respublikiniame Titan turnyre.

Kovo 11-osios gimnazija pelnė versliausios 2020 metų Lietuvos  mokyklos nominaciją.

Taigi, nesvarbu, kurioje esi klasėje - jei domiesi verslu, turi idėjų, nori išbandyti save įvairiose verslumo veiklose, - rašyk:

renata.varniene@kovo11gimnazija.lt

mintaras.vidra@kovo11gimnazija.lt