Dailės studija (5-8, I-IV kl.)

Dailės studija

Dailės studija gimnazijoje turi gilias tradicijas. Jau kelinti metai gyvuoja pradinių klasių ir mišrus 5–8 ir gimnazinių klasių dailės būreliai. Skirtingo amžiaus, interesų ir gabumų mokinius čia vienija noras išreikšti save per tapybą, grafiką, kūrybingai praleisti laisvalaikį, įgyvendinti savo idėjas.

Nors pagrindinis mūsų tikslas saviraiška, daug mokomės. Kurdami taikome ir naudojame naujas technikas ir priemones, stengiamės sužinoti kuo daugiau klasikinio ir šiuolaikinio meno paslapčių. Taip pat dalyvaujame miesto ir bendruomenės meniniame gyvenime, be mūsų neapsieina nei vienas mokyklos renginys, paroda.

Dažniausiai užsiėmimai vyksta mokykloje, bet mėgstame ir miesto organizuojamus teminius plenerus, ekskursijas, išvykas. Pleneruose tapome, piešiame, fotografuojame.  Šiuo metu įgijome patirties aptarti įspūdžius, mokytis, dalintis patirtimi ir bendrauti nuotoliniu būdu.

Dalyvaujame teminiuose ir tradiciniuose respublikiniuose ir Kauno miesto konkursuose, parodose. Džiaugiamės savo kūriniais virtualiose piešinių ir fotografijų parodose. Mokiniai apdovanojami padėkos raštais, diplomais, tampa laureatais, užima prizines vietas.

Gimnazijoje rengiame sezonines, temines, fotografijų, tapybos, grafikos kūrinių parodas, aktyviai prisijungiame prie gimnazijos renginių ir švenčių meninio apipavidalinimo.

Užsiėmimus veda:

Dailės studijos vadovė, dailės  vyr. mokytoja Audronė Unikauskienė