Sveikatingumo diena

Sveikatingumo diena


,,Sveikam kūne sveika siela‘‘


Birželio 1d. 9.00-13.00 val.
Užtikrinti sveiką gyvenseną ir skatinti visų amžiaus grupių gerovę.
(Darnaus vystymosi 3 tikslas)
Tikslas: Skatinti mokinius įsitraukti į sveikos gyvensenos veiklas ne tik gimnazijoje, bet ir gyvenime.

Uždaviniai: 1. Gerinti mokinių fizinį aktyvumą per įvairias judėjimo formas.
2. Stiprinti mokinių sveikatą.
3. Susipažinti su naujomis netradicinėmis judėjimo ir tradicinėmis sporto šakomis.

Organizatoriai: fizinio ugdymo mokytojai J.Zagurskas, R. Stagniūnaitė, N.O. Šukienė ir choreografijos mokytoja V. Skublickaitė, visuomenės sveikatos specialistė D. Liaudinskienė, slaugytoja K.Jucevičienė.

Klasių auklėtojai ir dalykų mokytojai palaiko tvarką.
Sveikatingumo dienos veiklose dalyvauja 1-9, socialinių įgūdžių ir I-II gim. klasių mokiniai, III gim. klasės mokiniai padeda teisėjauti prie rungčių. 1-9, socialinių įgūdžių ir I-II gim. klasių mokiniai suskirstomi į grupes tokia tvarka:

  • I grupė - 1-2 prad.klasės;
  • II grupė - 3-4 prad.klasės;
  • III grupė - 5-6 klasės;
  • IV grupė - 7-8 klasės;
  • V grupė - I-II gim. klasės;
  • VI grupė - 3d, 4d, 5c, 8c, 9a ir soc.įgūdžių klasės.
  • Rungtys:
  • Conhole (Kukurūznikas)
  • Estafetės
  • Kvadratas
  • Tinklinis
  • Futbolas
  • Krepšinis
  • Orientacinės

Conhole (Kukurūznikas) – šioje rungtyje dalyvauja I-os, II-os, 3d, 4d, 5c, 8c, 9a ir soc.įgūdžių klasių grupės mokiniai, pradžioje vaikai išbando šią netradicinę sporto šaką, o paskui rungtyniauja renkant taškus. (Visas instrukcijas gaus iš šios rungties teisėjo)


Estafetės – šioje rungtyje dalyvauja I-os, 3d, 4d, 5c, 8c, 9a ir soc.įgūdžių klasių grupės mokiniai, dalyvauja visa klasė estafetėje, tikslas, kad kiekvienas vaikas dalyvautų rungtyje, greitis ir rezultatas nesvarbus, klasės gali būti ne vienodo skaičiaus, esmė, kad visi pagal savo pajėgumą atliktų užduotis. (Užduotys suderinamos su mokytojomis)


Kvadratas – šioje rungtyje dalyvauja II-os ir III-os grupės mokiniai.


Žaidžiama: II grupė – vieną kėlinį žaidžia vieni vaikai, kitą kėlinį žaidžia kiti vaikai, 2 kėliniai po 8 minutes, sužaidžiama kiekviena komanda su kiekviena, komandos mišrios. III grupė – vieną kėlinį žaidžia berniukai, kitą kėlinį žaidžia mergaitės, 2 kėliniai po 9 minutes, sužaidžiama kiekviena komanda su kiekviena.


Tinklinis - šioje rungtyje dalyvauja IV-os ir V-os grupės mokiniai.


Žaidžiama: vieną kėlinį žaidžia berniukai, kitą kėlinį žaidžia mergaitės, 2 setai po 6-7 minutes, sužaidžiama, pralaimėjus žaidžiama su pralaimėjusiais, laimėję žaidžia su laimėjusiais.


Futbolas – šioje rungtyje dalyvauja III-os ir IV-os grupės mokiniai.


Žaidžiama: vienoje aikštelėje žaidžia berniukai, kitoje mergaitės, berniukai žaidžia 7x7, mergaitės žaidžia 5x5, rungtynių trukmė 10 minučių, komandų auklėtojos (trenerės ) rungtynių metu privalo atlikti keitimus, kad visi vaikai pažaistų, sužaidžiama, pralaimėjus žaidžiama su pralaimėjusiais, laimėję žaidžia su laimėjusiais.


Krepšinis - šioje rungtyje dalyvauja V-os grupės mokiniai. Kiekviena klasė turi sudaryti 3-4 komandas po 5 žaidėjus (komandoje privalo būti dvi mergaitės). Žaidiama: Komandos atsitoja priešpriešais krepšių, visi bėga link kito krepšio, vienas privalo varyti kamuolį, visi komandos nariai atlieka metimus, kurios komandos nariai visi pirmi įmeta, tie ir laimi.


Orientacinis – mokinių komitetas

Rungčių tvarkaraštis
9:00 – Atidarymas vidiniame kiemelyje (direktoriaus sveikinimo žodis, trumpai pristatoma programa, bendras šokis vietoj mankštos).

I grupė II grupė


9:30 Cornhole (Kukurūznikas) Kvadratas
10:30 Estafetės (Antrokai) – Valgymas/poilsis (Pirmokai) Cornhole (Kukurūznikas)
11:15 Estafetės (pirmokai) – Valgymas/poilsis (antrokai)
11:30 Orientacinis
11:50 Orientacinis 12:30 Valgymas


III grupė IV grupė V grupė


9:20 Kvadratas Tinklinis Orientacinis
10:40 Orientacinis Futbolas Tinklinis
12:00 Futbolas Orientacinis Krepšinis
KVADRATAS
II GRUPĖ (LAUKO KREPŠINIO AIKŠTELĖ)
9:30 3A-3B 9:50 3A-4A 10:10 4A-3B
MIŠRIOS KOMANDOS, VIENĄ KĖLINĮ ŽAIDŽIA VIENI VAIKAI, KITĄ KITI, 2 KĖLINIAI PO 8 MINUTES.
III GRUPĖ (STADIONE PADARYTOS DVI AIKŠTELĖS)
9:20 5A-5B 9:45 5A-6A 10:10 5A-6B ( I AIKŠTELĖ)
9:20 6A-6B 9:45 5B-6B 10:10 5B-6A ( II AIKŠTELĖ)
2 KĖLINIAI PO 9 MINUTES, VIENĄ KĖLINĮ ŽAIDŽIA BERNIUKAI, KITĄ MERGAITĖS
TINKLINIS (SPORTO SALĖ)

IV GRUPĖ


9:20 7A-7B (BERNIUKAI) 10:00 PRALAIMĖJUSIOS BERNIUKŲ KOMANDOS
9:30 7A-7B (MERGAITĖS) 10:10 PRALAIMĖJUSIOS MERGAIČIŲ KOMANDOS
9:40 8A-8B (BERNIUKAI) 10:20 LAIMĖJUSIOS BERNIUKŲ KOMANDOS
9:50 8A-8B (MERGAITĖS) 10:30 LAIMĖJUSIOS MERGAIČIŲ KOMANDOS


V GRUPĖ


10:40 IA-IB (BERNIUKAI) 11:20 PRALAIMĖJUSIOS BERNIUKŲ KOMANDOS
10:50 IA-IB (MERGAITĖS) 11:30 PRALAIMĖJUSIOS MERGAIČIŲ KOMANDOS
11:00 IIA-IIB (BERNIUKAI) 11:40 LAIMĖJUSIOS BERNIUKŲ KOMANDOS
11:10 IIA-IIB (MERGAITĖS) 11:50 LAIMĖJUSIOS MERGAIČIŲ KOMANDOS
FUTBOLAS (STADIONAS)


IV GRUPĖ


I AIKŠTELĖ II AIKŠTELĖ
10:40 7A-7B (BERNIUKAI) 7A-7B (MERGAITĖS)
11:00 8A-8B (BERNIUKAI) 8A-8B (MERGAITĖS)
11:20 PRALAIMĖJUSIOS BERNIUKŲ KOMANDOS PRALAIMĖJUSIOS MERGAIČIŲ KOMANDOS
11:40 LAIMĖJUSIOS BERNIUKŲ KOMANDOS LAIMĖJUSIOS MERGAIČIŲ KOMANDOS


III GRUPĖ


I AIKŠTELĖ II AIKŠTELĖ
12:00 5A-5B (BERNIUKAI) 5A-5B (MERGAITĖS)
12:15 6A-6B (BERNIUKAI) 6A-6B (MERGAITĖS)
12:30 PRALAIMĖJUSIOS BERNIUKŲ KOMANDOS PRALAIMĖJUSIOS MERGAIČIŲ KOMANDOS
12:45 LAIMĖJUSIOS BERNIUKŲ KOMANDOS LAIMĖJUSIOS MERGAIČIŲ KOMANDOS
KREPŠINIS (LAUKO AIKŠTELĖ)


V GRUPĖ


12:00-13:00


VI GRUPĖ


9:30
8C – 9A – SOC.ĮG.KL. ESTAFETĖS
3d,4d - 5c CORNHOLE (KUKURŪZNIKAS)

10:15
8C – 9A – SOC.ĮG.KL CORNHOLE (KUKURŪZNIKAS)
3d,4d - 5c ESTAFETĖS

11:00

ORIENTACINIS (ABIEM GRUPĖM)

12:00
POILSIS IR PIETŲ METAS

ORIENTACINIS

9:20 - V GRUPĖ
10:40 - III GRUPĖ
11:00 - VI GRUPĖ
11:30 - II GRUPĖ
11:50 - I GRUPĖ
12:00 - IV GRUPĖ
 

Atnaujinta: 2023-06-06
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.30 - 11.15
  • 4. 11.35 - 12.20
  • 5. 12.40 - 13.25
  • 6. 13.35 - 14.20
  • 7. 14.30 - 15.15
  • 8. 15.25 - 16.10
Olweus